Нов стан во Влае веднаш вселив со тераса од 30м2

85.000 €
Влае, Vlae, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 9100, North Macedonia,
Favorite
Продадено

Overview

  • Updated On:
  • December 29, 2023
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Не е достапно Garages
  • 55 m2
  • Year Built: 2023

Опис

Агенција Чанак продава нов, веднаш вселив стан, во Влае, на 3ти кат.

Корисна површина на станот 55м2 со можност и од 15м2 мансарда, истата површина располага со една спална соба, една бања и тераса од 30м2. Греењето е решено со инвертер клими. Паркинг обезбеден пред зграда со доплата од 5.000 евра.

Цена 85.000 евра.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Влае, Vlae, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 9100, North Macedonia
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 21096
Price: 85.000 €
Property Size: 55 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 2023
Гаражи: Не е достапно
Големина на гаража: Не е достапно
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Надворешно уредување
Надворешна гаража
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Лифт
435.81
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
329.56
Thu 29 Feb
Fri 01 Mar
Sat 02 Mar
Sun 03 Mar
Mon 04 Mar
Tue 05 Mar
Wed 06 Mar
Thu 07 Mar
Fri 08 Mar
Sat 09 Mar
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чеш...

68.500 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Стан ...
1 1 50 m2details
Се продава

Два нови станови во Corner Residence 2

1.250 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба два нови станови, спроти универзитетот Фон. 60м2 со едн ...
1 1 60 m2details
Се продава
Продадено

Дуплекс стан во Тафталиџе 1

136.999 €
ПРОДАДЕН! Четирисобен стан (дуплекс), комплетно опремен со мебел и техника. Зградата е изг ...
3 3 116 m2details
Се продава

Веднаш вселив стан во Кисела Вода, на 6ти ка...

96.000 €
Агенција Чанак продава нов, празен стан на 6ти кат со лифт. Станбена површина 64м2, која р ...
2 1 61 m2details

Compare Listings