Нов двособен стан во Влае веднаш вселив

66.000 €
Влае, Vlae, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 9100, North Macedonia,
Favorite
Продадено

Overview

  • Updated On:
  • December 29, 2023
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 48 m2
  • Year Built: 2020

Опис

Се продава нов стан во Влае, на 2ри кат без лифт.
Вкупна корисна површина 48м2, која располага со 1 спална соба, тераса и бања.
Ориентацијата на станот е исток. Греењето е решено со инвертер клими. Обезбеден паркинг на -1 ниво.

Цена 66.000 евра.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Влае, Vlae, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 9100, North Macedonia
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 20986
Price: 66.000 €
Property Size: 48 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 2020
Гаражи: 1
Големина на гаража: Не е достапно
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
338.40
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
255.90
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Се продава куќа во Визбегово

152.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба на одлична локација во Визбегово, непосредна близина на ...
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Продадено

Стан со две спални во Карпош 3, во близина н...

82.500 €
Агенција Чанак продава трособен стан во Карпош 3. Станот се наоѓа во „руските“ згради во б ...
2 1 65 m2details
Се продава

Трособен комотен стан на Водно со отворен по...

1 €
Агенција Чанак Ви нуди луксузен стан со одлична локација на Водно, 5ти кат со лифт. Корисн ...
2 2 185 m2details

Compare Listings