fbpx

Нов двособен стан во Влае веднаш вселив

66.000 €
Влае, Vlae, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 9100, North Macedonia,
Favorite
Продадено

Overview

  • Updated On:
  • December 29, 2023
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 48 m2
  • Year Built: 2020

Опис

Се продава нов стан во Влае, на 2ри кат без лифт.
Вкупна корисна површина 48м2, која располага со 1 спална соба, тераса и бања.
Ориентацијата на станот е исток. Греењето е решено со инвертер клими. Обезбеден паркинг на -1 ниво.

Цена 66.000 евра.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Влае, Vlae, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 9100, North Macedonia
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 20986
Price: 66.000 €
Property Size: 48 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 2020
Гаражи: 1
Големина на гаража: Не е достапно
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
338.40
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
255.90
Wed 24 Jul
Thu 25 Jul
Fri 26 Jul
Sat 27 Jul
Sun 28 Jul
Mon 29 Jul
Tue 30 Jul
Wed 31 Jul
Thu 01 Aug
Fri 02 Aug
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се издава

Се издава трособен празен стан во Влае

300 €
Се издава празен стан во Влае, на кружниот тек, на 2ри кат со лифт. Вкупна корисна површин ...
2 2 73 m2details
Се продава

mal stan od 35m2 vo Centar na Skopje

75.000 €
🎯lokacija: Centar,SKOPJE(600m. od parlamentot) 🏢stan 35m2 🔘1 spalna 🔘5 kat so lift 💶cena:7 ...
1 1 35 m2details
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Се продава

Двособни и трособни станови во Хром, нова гр...

1.300 €
Агенција Чанак ви најавува нова станбена зграда во изградба, на одлична локација во населб ...
1 1 34 m2details

Compare Listings