Нов веднаш вселив стан, комплетно наместен, во Кисела Вода

83.700 €
Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 21, 2023
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 54 m2
  • Year Built: 2023

Опис

НОВ веднаш вселив стан, комплетно наместен, на втори кат со лифт, во Кисела Вода кај Шампионче.

Вкупна корисна површина 54м2, која располага со 1 спална соба, бања и тераса. Греењето е решено на струја, електричен котел. Ориентација југ. Паркинг на -1 ниво со доплата.

Цена 1.550 е/м2.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Zip: 1000
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21258
Price: 83.700 €
Property Size: 54 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 2023
Гаражи: 1
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вентилација
Вода
Струја
Other Features
Лифт
429.15
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
324.52
Thu 29 Feb
Fri 01 Mar
Sat 02 Mar
Sun 03 Mar
Mon 04 Mar
Tue 05 Mar
Wed 06 Mar
Thu 07 Mar
Fri 08 Mar
Sat 09 Mar
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Специјална понуда на ексклузивни станови во ...

195.200 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба ултра модерни петтособни станови на прекрасна локација ...
4 3 122 m2details
Се продава

Четворособен стан на втори кат во Козле поза...

1.600 €
Се продава четворособен стан на мирна локација во Козле, близина на слаткарницата Канела, ...
3 2 143 m2details
Продадено

Модерен, комплетно наместен стан во Тафталиџ...

148.000 €
Агенција Чанак продава прекрасен, модерно уреден стан, веднаш над „Авицена“ во Тафталиџе 1 ...
1 2 74 m2details
Се продава

Трособен стан во Козле, позади поликлиниката...

110.000 €
Агенција Чанак продава комплетно наместен стан на одлична локација во Козле, на 3ти кат бе ...
2 1 75 m2details

Compare Listings