fbpx

Нов веднаш вселив стан, комплетно наместен, во Кисела Вода

83.700 €
Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 21, 2023
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 54 m2
  • Year Built: 2023

Опис

НОВ веднаш вселив стан, комплетно наместен, на втори кат со лифт, во Кисела Вода кај Шампионче.

Вкупна корисна површина 54м2, која располага со 1 спална соба, бања и тераса. Греењето е решено на струја, електричен котел. Ориентација југ. Паркинг на -1 ниво со доплата.

Цена 1.550 е/м2.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Zip: 1000
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21258
Price: 83.700 €
Property Size: 54 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 2023
Гаражи: 1
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вентилација
Вода
Струја
Other Features
Лифт
429.15
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
324.52
Tue 21 May
Wed 22 May
Thu 23 May
Fri 24 May
Sat 25 May
Sun 26 May
Mon 27 May
Tue 28 May
Wed 29 May
Thu 30 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Плац во Сопиште, во непосредна близина на оп...

55 € /м2
Агенција Чанак продава плац во Сопиште, веднаш до амбулантата и на сто метри од општинскат ...
Продадено

Нови станови во Центар кај СУГС Раде Јовчевс...

1.800 €
Агенција Чанак продава нови станови (моментална фаза на зградата е карабина) во Центар, во ...
1 1 47 m2details
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
2 1 79 m2details
Се продава

Се продава Куќа во Бардовци

140.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба куќа на одлична локација во Бардовци. Вкупна површина н ...
3 2 200 m2details

Compare Listings