Новоградба на Водно. Мала зграда.

1.650 €
Омилено
Резултати од пребарувањето

Приказ

  • Ажурирано на:
  • декември 1, 2022
  • 3 Спални соби
  • 2 Купатила
  • 1 Гаражно/и места
  • 139
  • Година на градба: 2023-12-30

Опис

Агенција Чанак ви нуди на продажба на два станови на Водно. Зградата е новоградба и ќе биде вселива до крајот на 2023 година.
Становите се со површина од 139м2, на втори кат, и 198м2 на трети кат.
Зградата ќе биде од висококвалитетни материјали и ќе располага со лифт и подземен паркинг простор.

За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.
FB: @agencija.chanak
IG: @agencija.chanak
https://goo.gl/maps/GM2G14jAKbotVDS29

Енергетска класа: A+
A+

A

B

C

D

E

F

G

H

Град:
Населба:
Општина:
Поштенски број: 1000
Држава: Македонија
Види на Google maps
Код на недвижност: 20830
Сума: 1.650 €
Големина: 139
Соби: 4
Спални соби: 3
Купатила: 2
Енергетска класа: A+
Година на градба: 2023-12-30
Гаражи: 1
Големина на гаража: 4 коли
Достапно од: 2023-12-30
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Останати функции
Лифт
6.40
месечно
  • Месечна рата
  • Данок на имот
  • Друго
6.40

Коментари

Ве молиме Најавете се со цел да објавите рецензија

Слични огласи

Се продава

Простран и прекрасно распореден голем стан в...

260.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува приватниот простор од ра ...
3 2 175 детали
Се продава

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на МВР. Станот се наоѓаа на в ...
2 2 70 детали
Се продава

Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чеш...

68.500 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Стан ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Станот располага со дневен пр ...
1 1 50 детали
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв кат и располага со две спа ...
2 1 79 детали

Агенција Чанак

Недвижности

Контактирај ме

Кликни и закажи посета
Јавете се +38978271777 WhatsApp

Споредете огласи

Агенција Чанак