click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Новоградба на Водно. Мала зграда.

1.650 €
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • December 1, 2022
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 139 m2
  • Year Built: 2023-12-30

Опис

Агенција Чанак ви нуди на продажба на два станови на Водно. Зградата е новоградба и ќе биде вселива до крајот на 2023 година.
Становите се со површина од 139м2, на втори кат, и 198м2 на трети кат.
Зградата ќе биде од висококвалитетни материјали и ќе располага со лифт и подземен паркинг простор.

За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.
FB: @agencija.chanak
IG: @agencija.chanak
https://goo.gl/maps/GM2G14jAKbotVDS29

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20830
Price: 1.650 €
Property Size: 139 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Година на градба: 2023-12-30
Гаражи: 1
Големина на гаража: 4 коли
Достапно од: 2023-12-30
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Лифт
8.46
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
6.40
Tue 03 Oct
Wed 04 Oct
Thu 05 Oct
Fri 06 Oct
Sat 07 Oct
Sun 08 Oct
Mon 09 Oct
Tue 10 Oct
Wed 11 Oct
Thu 12 Oct
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Специјална понуда на ексклузивни станови во ...

195.200 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба ултра модерни петтособни станови на прекрасна локација ...
4 3 122 m2details
Се продава
Продадено

Модерен, комплетно наместен стан во Тафталиџ...

148.000 €
Агенција Чанак продава прекрасен, модерно уреден стан, веднаш над „Авицена“ во Тафталиџе 1 ...
1 2 74 m2details
Се продава
Продадено

Атрактивен нов трособен стан во НАСТЕЛ, Тафт...

104.999 €
ПРОДАДЕН! ТОП ПОНУДА!!! Единствено и само во ЧАНАК – агенција, нов атрактивен трособ ...
2 1 66 m2details
Се продава

Одличен дуплекс стан, приземје и кат во Злок...

по договор
Агенција Чанак продава одличен стан (дуплекс) во затворената урбана заедница комплекс Св. ...
3 2 104 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак