Нови станови на продажба во Центар

122.000 €
Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 7, 2023
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 72 m2
  • Year Built: 2023

Опис

Агенција Чанак ви најавува продажба на станови во градба од реномиран инвеститор, на одлична локација во Центар на бул. Крушевска Репубилка.
Цена 1.700е/м2

Преостанати се уште неколку станбени единици, јавете се и закажете термин на телефонскиот број 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21000
Price: 122.000 €
Property Size: 72 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Година на градба: 2023
Гаражи: 1
Големина на гаража: 1 кола
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Other Features
Интернет пристап
Лифт
625.52
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
473.02
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нов стан од 75m2 со 2 спални во Козле.

120.00 €
Два нови станови од по 75m2 на трети кат во зграда која се состои од приземје, два ката и ...
2 2 75 m2details
Се продава

Веднаш вселив стан во Кисела Вода, на 6ти ка...

96.000 €
Агенција Чанак продава нов, празен стан на 6ти кат со лифт. Станбена површина 64м2, која р ...
2 1 61 m2details
Продадено

Трособен стан позади Универзална сала

128.500 €
Супер функционален стан позади Универзална сала, на 3ти кат со лифт. Вкупна корисна површи ...
2 2 69 m2details
Продадено

Прекрасен голем стан во Џевахир Скај Сити.

128.700 €
Дозволете да Ви го претставиме Џевахир – Sky City, највисоките кули во Македонија, м ...
3 2 99 m2details

Compare Listings