Нови станови во Центар кај СУГС Раде Јовчевски-Корчагин

1.800 €
Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite
Продадено

Overview

  • Updated On:
  • December 29, 2023
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Не е достапно Garages
  • 47 m2
  • Year Built: 2024

Опис

Агенција Чанак продава нови станови (моментална фаза на зградата е карабина) во Центар, во непосредна близина на СУГС Раде Јовчевски -Корчагин.

Последни две станбени единици од:
47м2 на први кат, со една спална соба
и 91м2 на трети кат со три спални соби.

Паркинг обезбеден на -1 ниво со доплата.

Цена 1.800евра/м2.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Address: Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 21131
Price: 1.800 €
Property Size: 47 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 2024
Гаражи: Не е достапно
Големина на гаража: Не е достапно
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Надворешно уредување
Двор
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Other Features
Интернет пристап
Лифт
9.23
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
6.98
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нови станови на продажба во Центар

122.000 €
Агенција Чанак ви најавува продажба на станови во градба од реномиран инвеститор, на одлич ...
2 2 72 m2details
Се продава

odlicen stan vo Skopje,"Taftalidje 1&qu...

155.000 €
🆕🆕🆕 NOVA PREMIUM PONUDA VO CHANAK Na prodažba e stan vo odlicna sostojba,na mnogu ubava lo ...
2 1 75 m2details
Продадено

Трособен стан позади Универзална сала.

111.000 €
Агенција Чанак продава стан во Скопје (Центар), на одлична локација помеѓу Универзална сал ...
2 2 73 m2details
Се продава

Стан во комплексот Џевахир на 20ти кат

160.000 €
Агенција Чанак продава стан во комплексот Cevahir-Sky City, блок Ц, на 20ти кат со три лиф ...
3 2 101 m2details

Compare Listings