Нови станови во Кисела Вода од 57м2 и 64м2

82.650 €
Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 8, 2023
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 57 m2
  • Year Built: 2023

Опис

Агенција Чанак ви нуди нови станови, на одлична локација во Кисела Вода кај Чешма.
Последни два стана од 57м2 и 64м2.
57м2 со 1 спална на 1ви кат. Ориентација североисток.
64м2 со 2 спални соби на 2ри кат. Ориентација североисток.
Зградата има обезбедено лифт.
Греењето е решено со клими инвертер.
Паркинг на -1 ниво, со доплата од 6.500 евра.

Цена: 1.450 е/м2.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21076
Price: 82.650 €
Property Size: 57 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 2023
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Лифт
423.76
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
320.45
Thu 29 Feb
Fri 01 Mar
Sat 02 Mar
Sun 03 Mar
Mon 04 Mar
Tue 05 Mar
Wed 06 Mar
Thu 07 Mar
Fri 08 Mar
Sat 09 Mar
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Нов невселен стан од 72м2 на кружниот тек во...

93.600 €
Агенција Чанак продава нов невселен стан во новоизградена зграда на кружниот тек во Влае. ...
2 2 72 m2details
Се продава

Стан во Центар спроти железничка станица

122 €
Се продава нов стан во Центар, во близина на железничка станица, на 6ти кат со лифт. Вкупн ...
2 1 71 m2details
Се продава

Се продава куќа во Визбегово

152.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба на одлична локација во Визбегово, непосредна близина на ...
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details

Compare Listings