НОВИ ЕКСКЛУЗИВНИ СТАНОВИ во предпродажба!

899 €
Petrovec, Municipality of Petrovec, Skopje Region, 1034, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 13, 2023
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 40 m2
  • Year Built: 2023

Опис

🏢НОВИ ЕКСКЛУЗИВНИ СТАНОВИ во предпродажба!
👉со задоволство Ви го преставуваме најновиот и ексклузивен станбен комплекс “MIRROR LIVING” во Скопје,општина Петровец.
➡7,000м2 градежно земјиште
-комплексот располага со 3 посебно станбено-деловни објекти,паркинг-простор,зеленило и заеднички објекти.
➡1-собни,2-собни,3-собни,4-собни,5-собни станови со највисок квалитет и стандард на градба за сечиј вкус и желба
➡обезбеден паркинг плац за секој стан за промотивна цена од 1.500 еур
👉становите ќе бидат вселиви најкасно до АВГУСТ 2024
🎯промотивна цена од 900ЕУР за 1м2 до 1.100ЕУР за 1м2 (со сите давачки)
Побрзајте,цените се временски ограничени!!!

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Petrovec, Municipality of Petrovec, Skopje Region, 1034, North Macedonia
Zip: 1000
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21248
Price: 899 €
Property Size: 40 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 2023
Гаражи: 1
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Надворешно уредување
Базен
Двор
Надворешна гаража
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Интернет пристап
Лифт
4.61
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
3.49
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Локал на атрактивна локација во Кисела Вода ...

НОВО во агенција Чанак!! Се продава локал на атрактивна локација, кај РАМПА. Вкупна површи ...
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Продадено

Стан со две спални во Карпош 3, во близина н...

82.500 €
Агенција Чанак продава трособен стан во Карпош 3. Станот се наоѓа во „руските“ згради во б ...
2 1 65 m2details
Продадено

Нов стан во Влае веднаш вселив со тераса од ...

85.000 €
Агенција Чанак продава нов, веднаш вселив стан, во Влае, на 3ти кат. Корисна површина на с ...
1 1 55 m2details

Compare Listings