fbpx

Нова градба на одлична локација, станови во предпродажба

1.300 €
Гази Баба, Автокоманда, Gazi Baba, Skopje, Municipality of Gazi Baba, City of Skopje, Skopje Region, 1001, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • December 29, 2023
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 60 m2
  • Year Built: 2024

Опис

💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦
📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,до МЕРЦЕДЕС,спроти ТИНЕКС и ЛИДЛ
👍широк избор на станови од 1-собни до 4-собни
👍врвен квалитет🥇
👍минимална цена
👍одлични услови за плаќање
👍овозможен кредит од банка со минимално учество од 15%
⏰резервирајте на време и закажете термин
☎️078 271 777

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Гази Баба, Автокоманда, Gazi Baba, Skopje, Municipality of Gazi Baba, City of Skopje, Skopje Region, 1001, North Macedonia
State/County:
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21293
Price: 1.300 €
Property Size: 60 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Година на градба: 2024
Големина на гаража: 1 кола
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Other Features
Лифт
6.67
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
5.04
Fri 14 Jun
Sat 15 Jun
Sun 16 Jun
Mon 17 Jun
Tue 18 Jun
Wed 19 Jun
Thu 20 Jun
Fri 21 Jun
Sat 22 Jun
Sun 23 Jun
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нова понуда на станови во градба позади Като...

1.950 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба станови во градба на одлична локација во Центар, веднаш ...
Се продава

Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш ...
Се продава

Нов веднаш вселив стан, комплетно наместен, ...

83.700 €
НОВ веднаш вселив стан, комплетно наместен, на втори кат со лифт, во Кисела Вода кај Шампи ...
1 1 54 m2details
Се продава

Куќа со плац во Орман

се продава плац со куќа во Орман, Скопје. Вкупна површина на плацот 3741м2. Станбена површ ...
2 2 130 m2details

Compare Listings