click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Street View

Модерен, комплетно наместен стан во Тафталиџе 1.

148.000 €
Favorite
Продадено

Overview

  • Updated On:
  • December 2, 2022
  • 1 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • Не е достапно Garages
  • 74 m2

Опис

Агенција Чанак продава прекрасен, модерно уреден стан, веднаш над „Авицена“ во Тафталиџе 1.
Станот се наоѓа на третиот кат во една од поубавите и поквалитетни згради во Скопје, комплекс „Македонија“. Има ориентација спрема запад и север. Располага со површина од 74 м2 на која се сместени дневен престој поврзан со трпезарија и кујнски простор, спална соба со сопствен затворен балкон, бања и гостински тоалет.
Станот се продава комплетно наместен.
За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.

web: https://chanak.mk
email: agencija.chanak@gmail.com
FB: @agencija.chanak
IG: @agencija.chanak
https://goo.gl/maps/GM2G14jAKbotVDS29

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20811
Price: 148.000 €
Property Size: 74 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 2
Гаражи: Не е достапно
Големина на гаража: Не е достапно
Подрум: не
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Надворешна гаража
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Other Features
Интернет пристап
Лифт
758.83
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
573.83
Tue 03 Oct
Wed 04 Oct
Thu 05 Oct
Fri 06 Oct
Sat 07 Oct
Sun 08 Oct
Mon 09 Oct
Tue 10 Oct
Wed 11 Oct
Thu 12 Oct
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава
Продадено

Трособен стан позади Универзална сала.

111.000 €
Агенција Чанак продава стан во Скопје (Центар), на одлична локација помеѓу Универзална сал ...
2 2 73 m2details
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
2 1 79 m2details
Се продава

Плац во Сопиште, во непосредна близина на оп...

55 € /м2
Агенција Чанак продава плац во Сопиште, веднаш до амбулантата и на сто метри од општинскат ...
Се продава

Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чеш...

68.500 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Стан ...
1 1 50 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак