Мал стан од 45м2 со една спална соба во Аеродром

53.000 €
Aerodrom, Skopje, Municipality of Aerodrom, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite
Продадено

Overview

  • Updated On:
  • November 13, 2023
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Не е достапно Garages
  • 45 m2
  • Year Built: 1990

Опис

Агенција Чанак продава стан на 5ти кат без лифт во Аеродром во близина на ООУ ” Љубен Лапе”.

Вкупна станбена површина од 45м2 која располага со една спална соба, бања, тераса и 30м2 помошна просторија со право на користење која може да се пренамени според вашите потреби. Греењето е решено со централно градско греење, паркинг обезбенден пред зграда.

Цена 53.000 евра.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Aerodrom, Skopje, Municipality of Aerodrom, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 21083
Price: 53.000 €
Property Size: 45 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 1990
Гаражи: Не е достапно
Големина на гаража: Не е достапно
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
271.74
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
205.49
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нови станови на продажба во Центар

122.000 €
Агенција Чанак ви најавува продажба на станови во градба од реномиран инвеститор, на одлич ...
2 2 72 m2details
Се продава

odlicen stan vo Skopje,"Taftalidje 1&qu...

155.000 €
🆕🆕🆕 NOVA PREMIUM PONUDA VO CHANAK Na prodažba e stan vo odlicna sostojba,na mnogu ubava lo ...
2 1 75 m2details
Продадено

Трособен стан позади Универзална сала.

111.000 €
Агенција Чанак продава стан во Скопје (Центар), на одлична локација помеѓу Универзална сал ...
2 2 73 m2details
Продадено

Нови станови во Центар кај СУГС Раде Јовчевс...

1.800 €
Агенција Чанак продава нови станови (моментална фаза на зградата е карабина) во Центар, во ...
1 1 47 m2details

Compare Listings