click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Мала куќа (барака) во Ѓорче Петров.

50.000 €
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • October 14, 2022
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 30 m2

Опис

Се продава мала куќа во населба Ѓорче Петров од 30 м2. Куќата е сместена на плац со вкупна површина од 110 м2 и 6 м2 пат.
За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.

Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20705
Price: 50.000 €
Property Size: 30 m2
Property Lot Size: 110 m2
Rooms: 1
Bathrooms: 1
Гаражи: 1
Големина на гаража: Не е достапно
256.36
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
193.86
Tue 03 Oct
Wed 04 Oct
Thu 05 Oct
Fri 06 Oct
Sat 07 Oct
Sun 08 Oct
Mon 09 Oct
Tue 10 Oct
Wed 11 Oct
Thu 12 Oct
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
2 2 70 m2details
Се продава
Продадено

Дуплекс стан во Тафталиџе 1

136.999 €
ПРОДАДЕН! Четирисобен стан (дуплекс), комплетно опремен со мебел и техника. Зградата е изг ...
3 3 116 m2details
Се продава
Продадено

Модерен, комплетно наместен стан во Тафталиџ...

148.000 €
Агенција Чанак продава прекрасен, модерно уреден стан, веднаш над „Авицена“ во Тафталиџе 1 ...
1 2 74 m2details
Се продава

Простран и прекрасно распореден голем стан в...

260.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува ...
3 2 175 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак