Локал на атрактивна локација во Кисела Вода кај Рампа

Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 7, 2023
  • Not Available Garages

Опис

НОВО во агенција Чанак!!
Се продава локал на атрактивна локација, кај РАМПА.

Вкупна површина 104м2.
Локалот е на приземје, кој може да биде пренаменет според вашите потреби и интереси.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 20989
1.00
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
0.00
Thu 29 Feb
Fri 01 Mar
Sat 02 Mar
Sun 03 Mar
Mon 04 Mar
Tue 05 Mar
Wed 06 Mar
Thu 07 Mar
Fri 08 Mar
Sat 09 Mar
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Простран и прекрасно распореден голем стан в...

260.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува ...
3 2 175 m2details
Се продава

Куќа со плац во Орман

се продава плац со куќа во Орман, Скопје. Вкупна површина на плацот 3741м2. Станбена површ ...
2 2 130 m2details
Продадено

Атрактивен нов трособен стан во НАСТЕЛ, Тафт...

104.999 €
ПРОДАДЕН! ТОП ПОНУДА!!! Единствено и само во ЧАНАК – агенција, нов атрактивен трособ ...
2 1 66 m2details
Продадено

Мал стан од 45м2 со една спална соба во Аеро...

53.000 €
Агенција Чанак продава стан на 5ти кат без лифт во Аеродром во близина на ООУ ” Љубе ...
1 1 45 m2details

Compare Listings