Куќа со плац во Орман

Orman, Municipality of Gjorche Petrov, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 16, 2023
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 4 Garages
  • 130 m2
  • Year Built: 2000

Опис

се продава плац со куќа во Орман, Скопје.
Вкупна површина на плацот 3741м2.
Станбена површина 130м2.
Со чист имотен лист.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A
A+
Energy class A
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Orman, Municipality of Gjorche Petrov, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21250
Property Size: 130 m2
Rooms: 6
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Година на градба: 2000
Гаражи: 4
Големина на гаража: 4 коли
Подрум: да
1.00
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
0.00
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Стан од 85 м2 во строгиот центар на Скопје.

135.000 €
Се продава стан во строгиот центар на градот, блиску до соборниот храм. Станот е на трети ...
2 2 85 m2details
Се продава

Трособен комотен стан на Водно со отворен по...

1 €
Агенција Чанак Ви нуди луксузен стан со одлична локација на Водно, 5ти кат со лифт. Корисн ...
2 2 185 m2details
Продадено

Дрим Лукс. Двособен стан со поглед за уживањ...

108.500 €
Агенција Чанак продава двособен стан од 62м2 во една од најбараните згради во Тафталиџе 1, ...
1 1 62 m2details
Се продава

Трособен стан веднаш вселив позади салонот М...

71.250 €
Се продава нов, веднаш вселив стан во Гази Баба, позади салонот Мерцедес, на приземје. Вку ...
2 2 57 m2details

Compare Listings