Комплетно опремен двособен стан во Влае (Лукоил).

68.500 €
Омилено
Резултати од пребарувањето

Приказ

  • Ажурирано на:
  • октомври 13, 2022
  • 1 Спални соби
  • 1 Купатила
  • 1 Гаражно/и места
  • 52

Опис

Агенција Чанак продава двособен стан од 52м2 во Влае (општина Карпош). Станот се наоѓа на прв кат (не приземје) од вкупно шест. Има убаво уреден дневен престој со поврзана трпезарија и кујна, една спална соба и еден тоалет.
Како опција, со доплата од 7500 евра, може да се купи и подземна гаража од 30м2 и подрум од 4м2.
За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.

Енергетска класа: A+
A+

A

B

C

D

E

F

G

H

Град:
Населба:
Општина:
Поштенски број: 1000
Држава: Македонија
Види на Google maps
Код на недвижност: 20689
Сума: 68.500 €
Големина: 52
Соби: 2
Спални соби: 1
Купатила: 1
Енергетска класа: A+
Гаражи: 1
Големина на гаража: 1 кола
Подрум: да
Внатрешено уредување
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Останати функции
Интернет пристап
Лифт
265.59
месечно
  • Месечна рата
  • Данок на имот
  • Друго
265.59

Коментари

Ве молиме Најавете се со цел да објавите рецензија

Слични огласи

Се продава

Простран и прекрасно распореден голем стан в...

260.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува приватниот простор од ра ...
3 2 175 детали
Се продава

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на МВР. Станот се наоѓаа на в ...
2 2 70 детали
Се продава

Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чеш...

68.500 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Стан ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Станот располага со дневен пр ...
1 1 50 детали
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв кат и располага со две спа ...
2 1 79 детали

Агенција Чанак

Недвижности

Контактирај ме

Кликни и закажи посета
Јавете се +38978271777 WhatsApp

Споредете огласи

Агенција Чанак