click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Комплетно опремен двособен стан во Влае (Лукоил).

68.500 €
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • October 13, 2022
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 52 m2

Опис

Агенција Чанак продава двособен стан од 52м2 во Влае (општина Карпош). Станот се наоѓа на прв кат (не приземје) од вкупно шест. Има убаво уреден дневен престој со поврзана трпезарија и кујна, една спална соба и еден тоалет.
Како опција, со доплата од 7500 евра, може да се купи и подземна гаража од 30м2 и подрум од 4м2.
За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Area:
State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20689
Price: 68.500 €
Property Size: 52 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Гаражи: 1
Големина на гаража: 1 кола
Подрум: да
Внатрешено уредување
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Интернет пристап
Лифт
351.21
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
265.59
Tue 03 Oct
Wed 04 Oct
Thu 05 Oct
Fri 06 Oct
Sat 07 Oct
Sun 08 Oct
Mon 09 Oct
Tue 10 Oct
Wed 11 Oct
Thu 12 Oct
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава
Продадено

Модерен, комплетно наместен стан во Тафталиџ...

148.000 €
Агенција Чанак продава прекрасен, модерно уреден стан, веднаш над „Авицена“ во Тафталиџе 1 ...
1 2 74 m2details
Се продава

Простран и прекрасно распореден голем стан в...

260.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува ...
3 2 175 m2details
Се продава

Специјална понуда на ексклузивни станови во ...

195.200 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба ултра модерни петтособни станови на прекрасна локација ...
4 3 122 m2details
Се продава

Одличен дуплекс стан, приземје и кат во Злок...

по договор
Агенција Чанак продава одличен стан (дуплекс) во затворената урбана заедница комплекс Св. ...
3 2 104 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак