fbpx

Евтин стан во Кисела Вода со една спална соба

59.999 €
Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 7, 2023
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Не е достапно Garages
  • 52 m2
  • Year Built: 1990

Опис

Агенција Чанак ви нуди стан на продажба во Кисела Вода спроти студентскиот дом Пелагонија, на 2ри кат, без лифт.
Вкупна корисна површина 52м2, која располага со 1 спална соба, бања, остава и 2 тераси. Ориентацијата на станот е североисток. Греењето е на струја. Заедно со станот следува и подрум од 10м2, вклучен во цената.
Цена 59.999 евра.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A
A+
Energy class A
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
State/County:
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 20977
Price: 59.999 €
Property Size: 52 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 1990
Гаражи: Не е достапно
Големина на гаража: Не е достапно
Подрум: подрум од 10м2
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вода
Клима уред
Струја
307.63
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
232.63
Wed 24 Jul
Thu 25 Jul
Fri 26 Jul
Sat 27 Jul
Sun 28 Jul
Mon 29 Jul
Tue 30 Jul
Wed 31 Jul
Thu 01 Aug
Fri 02 Aug
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се издава

Се издава трособен празен стан во Влае

300 €
Се издава празен стан во Влае, на кружниот тек, на 2ри кат со лифт. Вкупна корисна површин ...
2 2 73 m2details
Се продава

mal stan od 35m2 vo Centar na Skopje

75.000 €
🎯lokacija: Centar,SKOPJE(600m. od parlamentot) 🏢stan 35m2 🔘1 spalna 🔘5 kat so lift 💶cena:7 ...
1 1 35 m2details
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Се продава

Двособни и трособни станови во Хром, нова гр...

1.300 €
Агенција Чанак ви најавува нова станбена зграда во изградба, на одлична локација во населб ...
1 1 34 m2details

Compare Listings