Евтин стан во Кисела Вода со една спална соба

59.999 €
Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 7, 2023
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Не е достапно Garages
  • 52 m2
  • Year Built: 1990

Опис

Агенција Чанак ви нуди стан на продажба во Кисела Вода спроти студентскиот дом Пелагонија, на 2ри кат, без лифт.
Вкупна корисна површина 52м2, која располага со 1 спална соба, бања, остава и 2 тераси. Ориентацијата на станот е североисток. Греењето е на струја. Заедно со станот следува и подрум од 10м2, вклучен во цената.
Цена 59.999 евра.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A
A+
Energy class A
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
State/County:
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 20977
Price: 59.999 €
Property Size: 52 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 1990
Гаражи: Не е достапно
Големина на гаража: Не е достапно
Подрум: подрум од 10м2
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вода
Клима уред
Струја
307.63
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
232.63
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Комплетно опремен двособен стан во Влае (Лук...

68.500 €
Агенција Чанак продава двособен стан од 52м2 во Влае (општина Карпош). Станот се наоѓа на ...
1 1 52 m2details
Се продава

Двособен стан во Карпош 4 на први кат со лиф...

76.500 €
Агенција Чанак ви нуди стан на продажба во Карпош 4, на први кат со лифт. Вкупна корисна п ...
1 1 51 m2details
Се продава

Трособен стан на 13ти кат во комплексот Косм...

148.350 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба комотен стан на 13ти кат, со отворен поглед кон Скопје, ...
2 2 115 m2details
Продадено

Нов стан со 3 спални во Чаир.

57.000 €
Агенција Чанак нуди на продажба нов стан во Чаир. Станот е со површина од 64м2 и е дел од ...
3 1 64 m2details

Compare Listings