click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Дуплекс стан по поволна цена во Тафталиџе 1, кај Млечен.

179.000 €
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • January 27, 2023
  • 4 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • Не е достапно Garages
  • 181 m2

Опис

Агенција Чанак продава дуплекс стан во Тафталиџе 1, во една од подобрите локации во Скопје. Станот е дуплекс, петти кат и поткровје, со вкупна површина од 181м2. Првото ниво има околу 95м2, а поткровјето околу 89м2. Станот поседува и подрум од 4м2, како и голема и убава тераса. Греењето е централно градско парно, а зградата располага и со голем лифт.
Вкупно има 4 спални соби и 3 бањи/тоалети.

Energy Class: A
A+
Energy class A
A
B
C
D
E
F
G
H
State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20840
Price: 179.000 €
Property Size: 181 m2
Rooms: 6
Bedrooms: 4
Bathrooms: 3
Гаражи: Не е достапно
Големина на гаража: Не е достапно
Внатрешено уредување
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Other Features
Лифт
917.77
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
694.02
Thu 29 Feb
Fri 01 Mar
Sat 02 Mar
Sun 03 Mar
Mon 04 Mar
Tue 05 Mar
Wed 06 Mar
Thu 07 Mar
Fri 08 Mar
Sat 09 Mar
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
2 1 79 m2details
Се издава

Се издава трособен празен стан во Влае

300 €
Се издава празен стан во Влае, на кружниот тек, на 2ри кат со лифт. Вкупна корисна површин ...
2 2 73 m2details
Се продава

Четворособен реновиран стан во Аеродром

130.000 €
Се продава стан на втори кат со лифт, во Аеродром веднаш до паркчето Мичурин. Вкупна корис ...
3 2 84 m2details
Се продава

odlicen stan vo Skopje,"Taftalidje 1&qu...

155.000 €
🆕🆕🆕 NOVA PREMIUM PONUDA VO CHANAK Na prodažba e stan vo odlicna sostojba,na mnogu ubava lo ...
2 1 75 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак