Дрим Лукс. Двособен стан со поглед за уживање.

108.500 €
Омилено
Резултати од пребарувањето

Приказ

  • Ажурирано на:
  • јануари 27, 2023
  • 1 Спални соби
  • 1 Купатила
  • 1 Гаражно/и места
  • 62
  • Година на градба: 2023

Опис

Агенција Чанак продава двособен стан од 62м2 во една од најбараните згради во Тафталиџе 1, Дрим Лукс.
Станот се наоѓа на двети кат и има прекрасен поглед кон Водно. Располага со дневен престој, кујна, спална и два пространи балкони.
Зградата располага со 5 лифтови. Станот поседува и сопствен подземен паркинг простор од 22м2. Цената на паркингот изнесува 12500 евра.

Енергетска класа: A+
A+

A

B

C

D

E

F

G

H

Град:
Населба:
Општина:
Поштенски број: 1000
Држава: Македонија
Види на Google maps
Код на недвижност: 20857
Сума: 108.500 €
Големина: 62
Соби: 2
Спални соби: 1
Купатила: 1
Енергетска класа: A+
Година на градба: 2023
Гаражи: 1
Достапно од: 2023-06-01
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Останати функции
Лифт
420.68
месечно
  • Месечна рата
  • Данок на имот
  • Друго
420.68

Коментари

Ве молиме Најавете се со цел да објавите рецензија

Слични огласи

Се продава

Простран и прекрасно распореден голем стан в...

260.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува приватниот простор од ра ...
3 2 175 детали
Се продава

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на МВР. Станот се наоѓаа на в ...
2 2 70 детали
Се продава

Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чеш...

68.500 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Стан ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Станот располага со дневен пр ...
1 1 50 детали
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв кат и располага со две спа ...
2 1 79 детали

Агенција Чанак

Недвижности

Контактирај ме

Кликни и закажи посета
Јавете се +38978271777 WhatsApp

Споредете огласи

Агенција Чанак