Двособни и трособни станови во Хром, нова градба

1.300 €
Hrom, Gjorche Petrov, Skopje, Municipality of Gjorche Petrov, City of Skopje, Skopje Region, 9100, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • December 21, 2023
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 34 m2
  • Year Built: 2024-03-01

Опис

Агенција Чанак ви најавува нова станбена зграда во изградба, на одлична локација во населба Хром, П+К3+ПК со лифт.
Располага со повеќе типови на станбени единици
од 34м2 со една спална соба,
па се до 54м2 со две спални соби.
Паркингот е решен на – 1 ниво со доплата.
Цена 1.300 е/м2.
За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Hrom, Gjorche Petrov, Skopje, Municipality of Gjorche Petrov, City of Skopje, Skopje Region, 9100, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21282
Price: 1.300 €
Property Size: 34 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 2024-03-01
Гаражи: 1
Големина на гаража: 1 кола
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Надворешно уредување
Надворешна гаража
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Интернет пристап
Лифт
6.67
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
5.04
Thu 29 Feb
Fri 01 Mar
Sat 02 Mar
Sun 03 Mar
Mon 04 Mar
Tue 05 Mar
Wed 06 Mar
Thu 07 Mar
Fri 08 Mar
Sat 09 Mar
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нов стан од 75m2 со 2 спални во Козле.

120.00 €
Два нови станови од по 75m2 на трети кат во зграда која се состои од приземје, два ката и ...
2 2 75 m2details
Се продава

Четворособен реновиран стан во Аеродром

130.000 €
Се продава стан на втори кат со лифт, во Аеродром веднаш до паркчето Мичурин. Вкупна корис ...
3 2 84 m2details
Продадено

Стан од 52м2 на 1ви кат во Карпош 4

75.400 €
Се продава стан во нова градба во Карпош 4, на 1ви кат со лифт. Вкупна корисна површина 52 ...
1 1 52 m2details
Продадено

Прекрасен голем стан во Џевахир Скај Сити.

128.700 €
Дозволете да Ви го претставиме Џевахир – Sky City, највисоките кули во Македонија, м ...
3 2 99 m2details

Compare Listings