Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Aerodrom, Skopje, Municipality of Aerodrom, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 21, 2023
  • 1 Garages

Опис

Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш до ТЦ Бисер.

Вкупна корисна површина 70м2, која располага со 2 спални соби, 1 бања и 2 тераси. Ориентација северозапад. Греењето е решено со централно градско греење. Обезбеден паркинг пред зграда. Заедно со станот следува и подрум вклучен во цената.

Цена 1.500е/м2.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Aerodrom, Skopje, Municipality of Aerodrom, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21266
Price: 105.000 €
Гаражи: 1
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Надворешна гаража
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Other Features
Лифт
538.36
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
407.11
Thu 29 Feb
Fri 01 Mar
Sat 02 Mar
Sun 03 Mar
Mon 04 Mar
Tue 05 Mar
Wed 06 Mar
Thu 07 Mar
Fri 08 Mar
Sat 09 Mar
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

East Gate. Нов двособен стан граден по најви...

79.000 €
Агенција Чанак продава прекрасен стан од 53м2 во комплексот „Ист Гејт“. Станот се наоѓа на ...
1 1 53 m2details
Се продава

Трособен стан веднаш вселив позади салонот М...

71.250 €
Се продава нов, веднаш вселив стан во Гази Баба, позади салонот Мерцедес, на приземје. Вку ...
2 2 57 m2details
Се продава

Супер функционален стан од 63м2 со 3 спални ...

87.600 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба комплетно реновиран стан во Кисела Вода, на 1ви кат. Вк ...
3 1 63 m2details
Се продава

odlicen stan vo Skopje,"Taftalidje 1&qu...

155.000 €
🆕🆕🆕 NOVA PREMIUM PONUDA VO CHANAK Na prodažba e stan vo odlicna sostojba,na mnogu ubava lo ...
2 1 75 m2details

Compare Listings