Двособен стан во Cevahir Sky City, на 10ти кат.

91.800 €
Aerodrom, Skopje, Municipality of Aerodrom, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • March 19, 2024
  • 1 Garages

Опис

Агенција Чанак ви нуди стан во комплексот ,,Cevahir Sky City”, во кула ,,C”, на 10ти кат.
Вкупна корисна површина 51м2, која располага со 1 спална соба, бања и тераса. Оринтација север. Обезбеден паркинг на -1, со доплата.
Цена 91.800 евра.
За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Address: Aerodrom, Skopje, Municipality of Aerodrom, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Zip: 1000
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21363
Price: 91.800 €
Гаражи: 1
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Базен
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Детектори за чад
Интернет пристап
Лифт
470.68
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
355.93
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нов стан од 75m2 со 2 спални во Козле.

120.00 €
Два нови станови од по 75m2 на трети кат во зграда која се состои од приземје, два ката и ...
2 2 75 m2details
Се продава

Четворособен реновиран стан во Аеродром

130.000 €
Се продава стан на втори кат со лифт, во Аеродром веднаш до паркчето Мичурин. Вкупна корис ...
3 2 84 m2details
Продадено

Стан од 52м2 на 1ви кат во Карпош 4

75.400 €
Се продава стан во нова градба во Карпош 4, на 1ви кат со лифт. Вкупна корисна површина 52 ...
1 1 52 m2details
Продадено

Прекрасен голем стан во Џевахир Скај Сити.

128.700 €
Дозволете да Ви го претставиме Џевахир – Sky City, највисоките кули во Македонија, м ...
3 2 99 m2details

Compare Listings