Двособен стан во одлична состојба спроти полициската станица во Ѓорче Петров.

67.000 €
Омилено
Резултати од пребарувањето
Продадено

Приказ

  • Ажурирано на:
  • октомври 25, 2022
  • 1 Спални соби
  • 1 Купатила
  • 1 Гаражно/и места
  • 57

Опис

ПРОДАДЕН!
Агенција Чанак ви нуди одличен и евтин двособен стан во Ѓорче Петров.
Станот е лоциран спроти полициската станица и црквата Св. Петар и Павле во Ѓорче Петров.
Се наоѓа на втори кат и располага со 57м2 станбен простор на кој се распоредени една голема дневна соба, кујна, тоалет и една спална соба.
Во цената се вклучени подрум и подземна гаража (заграден простор).
Пред самата зграда има бесплатен паркинг простор, спортски терен и детско игралиште.
* станот има можност за изведба на дополнителна спална/детска соба.

A+
Енергетска класа: A

A

B

C

D

E

F

G

H

Град:
Населба:
Општина:
Поштенски број: 1000
Држава: Македонија
Види на Google maps
Код на недвижност: 20698
Сума: 67.000 €
Големина: 57
Соби: 2
Спални соби: 1
Купатила: 1
Енергетска класа: A
Гаражи: 1
Големина на гаража: 1 кола
Подрум: да
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Струја
259.77
месечно
  • Месечна рата
  • Данок на имот
  • Друго
259.77

Коментари

Ве молиме Најавете се со цел да објавите рецензија

Слични огласи

Се продава

Простран и прекрасно распореден голем стан в...

260.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува приватниот простор од ра ...
3 2 175 детали
Се продава

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на МВР. Станот се наоѓаа на в ...
2 2 70 детали
Се продава

Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чеш...

68.500 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Стан ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Станот располага со дневен пр ...
1 1 50 детали
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв кат и располага со две спа ...
2 1 79 детали

Агенција Чанак

Недвижности

Контактирај ме

Кликни и закажи посета
Јавете се +38978271777 WhatsApp

Споредете огласи

Агенција Чанак