fbpx

Двособен стан во најбараната зграда на "Corner Residence"

72.900 €
Gazi Baba, Skopje, Municipality of Gazi Baba, City of Skopje, Skopje Region, 1001, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • February 29, 2024
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 54 m2
  • Year Built: 2023

Опис

Агенција Чанак ви нуди на продажба двособен комотен стан од 54м2 со една спална на 4ти кат со лифт во најбараниот комплекс “Corner Residence”.
Ориентација запад. Греењето е решено клими инвертер. Паркинг обезбеден на -1 ниво, со доплата.
Цена 1350 е/м2.

Јавете се и закажете термин 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Gazi Baba, Skopje, Municipality of Gazi Baba, City of Skopje, Skopje Region, 1001, North Macedonia
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 21184
Price: 72.900 €
Property Size: 54 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 2023
Гаражи: 1
Големина на гаража: Не е достапно
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Лифт
373.77
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
282.65
Wed 24 Jul
Thu 25 Jul
Fri 26 Jul
Sat 27 Jul
Sun 28 Jul
Mon 29 Jul
Tue 30 Jul
Wed 31 Jul
Thu 01 Aug
Fri 02 Aug
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се издава

Се издава трособен празен стан во Влае

300 €
Се издава празен стан во Влае, на кружниот тек, на 2ри кат со лифт. Вкупна корисна површин ...
2 2 73 m2details
Се продава

mal stan od 35m2 vo Centar na Skopje

75.000 €
🎯lokacija: Centar,SKOPJE(600m. od parlamentot) 🏢stan 35m2 🔘1 spalna 🔘5 kat so lift 💶cena:7 ...
1 1 35 m2details
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Се продава

Двособни и трособни станови во Хром, нова гр...

1.300 €
Агенција Чанак ви најавува нова станбена зграда во изградба, на одлична локација во населб ...
1 1 34 m2details

Compare Listings