Двособен стан во најбараната зграда на "Corner Residence"

72.900 €
Gazi Baba, Skopje, Municipality of Gazi Baba, City of Skopje, Skopje Region, 1001, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • February 29, 2024
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 54 m2
  • Year Built: 2023

Опис

Агенција Чанак ви нуди на продажба двособен комотен стан од 54м2 со една спална на 4ти кат со лифт во најбараниот комплекс “Corner Residence”.
Ориентација запад. Греењето е решено клими инвертер. Паркинг обезбеден на -1 ниво, со доплата.
Цена 1350 е/м2.

Јавете се и закажете термин 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Gazi Baba, Skopje, Municipality of Gazi Baba, City of Skopje, Skopje Region, 1001, North Macedonia
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 21184
Price: 72.900 €
Property Size: 54 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 2023
Гаражи: 1
Големина на гаража: Не е достапно
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Лифт
373.77
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
282.65
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нов стан од 75m2 со 2 спални во Козле.

120.00 €
Два нови станови од по 75m2 на трети кат во зграда која се состои од приземје, два ката и ...
2 2 75 m2details
Се продава

Четворособен реновиран стан во Аеродром

130.000 €
Се продава стан на втори кат со лифт, во Аеродром веднаш до паркчето Мичурин. Вкупна корис ...
3 2 84 m2details
Продадено

Трособен стан позади Универзална сала

128.500 €
Супер функционален стан позади Универзална сала, на 3ти кат со лифт. Вкупна корисна површи ...
2 2 69 m2details
Продадено

Прекрасен голем стан во Џевахир Скај Сити.

128.700 €
Дозволете да Ви го претставиме Џевахир – Sky City, највисоките кули во Македонија, м ...
3 2 99 m2details

Compare Listings