Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чешма“.

68.500 €
Favorite
Продадено

Overview

  • Updated On:
  • November 13, 2023
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 50 m2

Опис

Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Станот располага со дневен престој, една спална и тоалет. Со доплата може да се купи и подземен паркинг простор.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20886
Price: 68.500 €
Property Size: 50 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Гаражи: 1
Големина на гаража: Не е достапно
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Лифт
351.21
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
265.59
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Комплетно опремен двособен стан во Влае (Лук...

68.500 €
Агенција Чанак продава двособен стан од 52м2 во Влае (општина Карпош). Станот се наоѓа на ...
1 1 52 m2details
Се продава

Двособен стан во Карпош 4 на први кат со лиф...

76.500 €
Агенција Чанак ви нуди стан на продажба во Карпош 4, на први кат со лифт. Вкупна корисна п ...
1 1 51 m2details
Се продава

Трособен стан на 13ти кат во комплексот Косм...

148.350 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба комотен стан на 13ти кат, со отворен поглед кон Скопје, ...
2 2 115 m2details
Продадено

Нов стан со 3 спални во Чаир.

57.000 €
Агенција Чанак нуди на продажба нов стан во Чаир. Станот е со површина од 64м2 и е дел од ...
3 1 64 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак