Двособен стан во Карпош 4 на први кат со лифт

76.500 €
Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 8, 2023
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 51 m2
  • Year Built: 2023

Опис

Агенција Чанак ви нуди стан на продажба во Карпош 4, на први кат со лифт.

Вкупна корисна површина 51м2, која располага со една спална соба, бања и тераса. Ориентација север, греењето е решено со инвертер клими. Обезбеден паркинг на -1 ниво со доплата.

Цена 1.500 е/м2.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Address: Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21090
Price: 76.500 €
Property Size: 51 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 2023
Гаражи: 1
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Лифт
392.23
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
296.61
Thu 29 Feb
Fri 01 Mar
Sat 02 Mar
Sun 03 Mar
Mon 04 Mar
Tue 05 Mar
Wed 06 Mar
Thu 07 Mar
Fri 08 Mar
Sat 09 Mar
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Голем плац со куќа и барака во населба Ченто...

158.000 €
Агенција Чанак продава куќа со барака во населба Ченто. Плацот е со површина од 956м2. Пре ...
3 2 270 m2details
Се продава

Трособен стан во Козле, позади поликлиниката...

110.000 €
Агенција Чанак продава комплетно наместен стан на одлична локација во Козле, на 3ти кат бе ...
2 1 75 m2details
Продадено

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
2 2 70 m2details
Се продава

НОВИ ЕКСКЛУЗИВНИ СТАНОВИ во предпродажба!

899 €
🏢НОВИ ЕКСКЛУЗИВНИ СТАНОВИ во предпродажба! 👉со задоволство Ви го преставуваме најновиот и ...
1 1 40 m2details

Compare Listings