fbpx

Двособен стан во Карпош 4 на први кат со лифт

76.500 €
Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 8, 2023
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 51 m2
  • Year Built: 2023

Опис

Агенција Чанак ви нуди стан на продажба во Карпош 4, на први кат со лифт.

Вкупна корисна површина 51м2, која располага со една спална соба, бања и тераса. Ориентација север, греењето е решено со инвертер клими. Обезбеден паркинг на -1 ниво со доплата.

Цена 1.500 е/м2.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Address: Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21090
Price: 76.500 €
Property Size: 51 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 2023
Гаражи: 1
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Лифт
392.23
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
296.61
Wed 24 Jul
Thu 25 Jul
Fri 26 Jul
Sat 27 Jul
Sun 28 Jul
Mon 29 Jul
Tue 30 Jul
Wed 31 Jul
Thu 01 Aug
Fri 02 Aug
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се издава

Се издава трособен празен стан во Влае

300 €
Се издава празен стан во Влае, на кружниот тек, на 2ри кат со лифт. Вкупна корисна површин ...
2 2 73 m2details
Се продава

mal stan od 35m2 vo Centar na Skopje

75.000 €
🎯lokacija: Centar,SKOPJE(600m. od parlamentot) 🏢stan 35m2 🔘1 spalna 🔘5 kat so lift 💶cena:7 ...
1 1 35 m2details
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Се продава

Двособни и трособни станови во Хром, нова гр...

1.300 €
Агенција Чанак ви најавува нова станбена зграда во изградба, на одлична локација во населб ...
1 1 34 m2details

Compare Listings