Двособен нов стан на први кат со лифт

66.000 €
Чаир, Džon Kenedi, Топанско Поле, Chair, Skopje, Municipality of Chair, City of Skopje, Skopje Region, 1009, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 7, 2023
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 55 m2
  • Year Built: 2018

Опис

Агенција Чанак ви нуди стан на продажба во Чаир, на први кат со лифт.
Вкупна станбена површина 55м2, која располага со 1 спална соба, 1 бања и тераса. Ориентација на станот југоисток. Греењето е решено со клими инвертер и сопствно парно на струја.

Цена 1.200 е/м2.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Чаир, Džon Kenedi, Топанско Поле, Chair, Skopje, Municipality of Chair, City of Skopje, Skopje Region, 1009, North Macedonia
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20958
Price: 66.000 €
Property Size: 55 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 2018
Гаражи: 1
Големина на гаража: Не е достапно
Услуги
Клима уред
Other Features
Лифт
338.40
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
255.90
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Новоградба на Водно. Мала зграда.

1.650 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба на два станови на Водно. Зградата е новоградба и ќе бид ...
3 2 139 m2details
Се продава

Нова понуда на станови во градба позади Като...

1.950 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба станови во градба на одлична локација во Центар, веднаш ...
Се продава

Локал на атрактивна локација во Кисела Вода ...

НОВО во агенција Чанак!! Се продава локал на атрактивна локација, кај РАМПА. Вкупна површи ...
Се продава

Двособни и трособни станови во Хром, нова гр...

1.300 €
Агенција Чанак ви најавува нова станбена зграда во изградба, на одлична локација во населб ...
1 1 34 m2details

Compare Listings