Два нови станови во Corner Residence 2

1.250 €
Gazi Baba, Skopje, Municipality of Gazi Baba, City of Skopje, Skopje Region, 1001, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 13, 2023
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 60 m2
  • Year Built: 2023

Опис

Агенција Чанак ви нуди на продажба два нови станови, спроти универзитетот Фон.
60м2 со една спална соба на 5ти кат и
80м2 со две сплани соби на 2ри кат.
Греењето е решено со клими инвертер, обезбеден паркинг на – и-
ниво, со доплата.
Цена 1.250 е/м2.
За повеќе инфомации барајте не на 071 280 333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Gazi Baba, Skopje, Municipality of Gazi Baba, City of Skopje, Skopje Region, 1001, North Macedonia
Zip: 1000
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21240
Price: 1.250 €
Property Size: 60 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 2023
Гаражи: 1
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Надворешно уредување
Надворешна гаража
Услуги
Клима уред
Other Features
Лифт
6.41
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
4.85
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Новоградба на Водно. Мала зграда.

1.650 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба на два станови на Водно. Зградата е новоградба и ќе бид ...
3 2 139 m2details
Се продава

Стан Козле со 3 спални соби

Се продава стан комплетно наместен во Козле, во близина на Германска амбасада, на 3ти кат ...
Продадено

Нов двособен стан во Влае веднаш вселив

66.000 €
Се продава нов стан во Влае, на 2ри кат без лифт. Вкупна корисна површина 48м2, која распо ...
1 1 48 m2details
Се продава

Двособни и трособни станови во Хром, нова гр...

1.300 €
Агенција Чанак ви најавува нова станбена зграда во изградба, на одлична локација во населб ...
1 1 34 m2details

Compare Listings