Голем плац со куќа и барака во населба Ченто.

158.000 €
Омилено
Резултати од пребарувањето

Приказ

  • Ажурирано на:
  • октомври 15, 2022
  • 3 Спални соби
  • 2 Купатила
  • 2 Гаражно/и места
  • 270

Опис

Агенција Чанак продава куќа со барака во населба Ченто.
Плацот е со површина од 956м2. Предниот дел од плацот започнува со голема гаража и одвоен паркинг простор. Куќата од 220м2 и бараката од 51м2 е сместена во централниот дел од плацот, а позади неа се наоѓа овоштарник.
Куќата располага со 2 спални, дневен престој, голема кујна, тоалет и три балкони.
Има сопствено парно кое може да се адаптира на дрва, плин или струја.
За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.

A+
Енергетска класа: A

A

B

C

D

E

F

G

H

Град:
Населба:
Општина:
Поштенски број: 1000
Држава: Македонија
Види на Google maps
Код на недвижност: 20789
Сума: 158.000 €
Големина: 270
Површина на имотот: 960
Соби: 6
Спални соби: 3
Купатила: 2
Енергетска класа: A
Гаражи: 2
Големина на гаража: 3 коли
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
612.60
месечно
  • Месечна рата
  • Данок на имот
  • Друго
612.60

Коментари

Ве молиме Најавете се со цел да објавите рецензија

Слични огласи

Се продава

Простран и прекрасно распореден голем стан в...

260.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува приватниот простор од ра ...
3 2 175 детали
Се продава

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на МВР. Станот се наоѓаа на в ...
2 2 70 детали
Се продава

Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чеш...

68.500 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Стан ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Станот располага со дневен пр ...
1 1 50 детали
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв кат и располага со две спа ...
2 1 79 детали

Агенција Чанак

Недвижности

Контактирај ме

Кликни и закажи посета
Јавете се +38978271777 WhatsApp

Споредете огласи

Агенција Чанак