fbpx
click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Голем плац со куќа и барака во населба Ченто.

158.000 €
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • October 15, 2022
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 2 Garages
  • 270 m2

Опис

Агенција Чанак продава куќа со барака во населба Ченто.
Плацот е со површина од 956м2. Предниот дел од плацот започнува со голема гаража и одвоен паркинг простор. Куќата од 220м2 и бараката од 51м2 е сместена во централниот дел од плацот, а позади неа се наоѓа овоштарник.
Куќата располага со 2 спални, дневен престој, голема кујна, тоалет и три балкони.
Има сопствено парно кое може да се адаптира на дрва, плин или струја.
За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.

Energy Class: A
A+
Energy class A
A
B
C
D
E
F
G
H
State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20789
Price: 158.000 €
Property Size: 270 m2
Property Lot Size: 960 m2
Rooms: 6
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Гаражи: 2
Големина на гаража: 3 коли
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
810.10
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
612.60
Wed 24 Jul
Thu 25 Jul
Fri 26 Jul
Sat 27 Jul
Sun 28 Jul
Mon 29 Jul
Tue 30 Jul
Wed 31 Jul
Thu 01 Aug
Fri 02 Aug
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се издава

Се издава трособен празен стан во Влае

300 €
Се издава празен стан во Влае, на кружниот тек, на 2ри кат со лифт. Вкупна корисна површин ...
2 2 73 m2details
Се продава

mal stan od 35m2 vo Centar na Skopje

75.000 €
🎯lokacija: Centar,SKOPJE(600m. od parlamentot) 🏢stan 35m2 🔘1 spalna 🔘5 kat so lift 💶cena:7 ...
1 1 35 m2details
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Се продава

Двособни и трособни станови во Хром, нова гр...

1.300 €
Агенција Чанак ви најавува нова станбена зграда во изградба, на одлична локација во населб ...
1 1 34 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак