Голем нов стан, по одлична цена, во строг центар на Прилеп.

69.000 €
Prilep, Municipality of Prilep, Pelagonia Region, North Macedonia, ,
Омилено
Резултати од пребарувањето

Приказ

  • Ажурирано на:
  • јануари 27, 2023
  • 1 Спални соби
  • 2 Купатила
  • 91
  • Година на градба: 2022

Опис

Агенција Чанак продава стан од 91м2 во строгиот центар на Прилеп. Станот е сместен на петти кат во зграда со пет ката. Градбата е високо квалитетна со 25цм “Ytong” блокови и 10цм изолација. Ентериерот на станот може да биде дополнително преграден по желба на купувачот.

A+
Енергетска класа: A

A

B

C

D

E

F

G

H

Адреса: Prilep, Municipality of Prilep, Pelagonia Region, North Macedonia
Град:
Населба:
Општина:
Држава: Македонија
Види на Google maps
Код на недвижност: 20865
Сума: 69.000 €
Големина: 91
Соби: 3
Спални соби: 1
Купатила: 2
Енергетска класа: A
Година на градба: 2022
267.53
месечно
  • Месечна рата
  • Данок на имот
  • Друго
267.53

Коментари

Ве молиме Најавете се со цел да објавите рецензија

Агенција Чанак

Недвижности

Контактирај ме

Кликни и закажи посета
Јавете се +38978271777 WhatsApp

Споредете огласи

Агенција Чанак