Гарсониера во Центар на 6ти кат

60.000 €
Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • March 13, 2024
  • Not Available Garages

Опис

Гарсониера од 32м2 во Центар, позади билна аптека, на 6ти кат со лифт.
Ориентација север.
Цена 59.999 евра.
За повеќе информации барајте не на 071/280-333
070/397-444.

Address: Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21345
Price: 60.000 €
307.63
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
232.63
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Комплетно опремен двособен стан во Влае (Лук...

68.500 €
Агенција Чанак продава двособен стан од 52м2 во Влае (општина Карпош). Станот се наоѓа на ...
1 1 52 m2details
Продадено

Мал стан од 45м2 со една спална соба во Аеро...

53.000 €
Агенција Чанак продава стан на 5ти кат без лифт во Аеродром во близина на ООУ ” Љубе ...
1 1 45 m2details
Се продава

Трособен стан во Кисела Вода, комплетно наме...

117.999 €
СЕ ПРОДАВА супер модерен нов стан – опремен фул,(со мебел ствари и техника) 🎯локациј ...
2 2 68 m2details
Продадено

Нов стан со 3 спални во Чаир.

57.000 €
Агенција Чанак нуди на продажба нов стан во Чаир. Станот е со површина од 64м2 и е дел од ...
3 1 64 m2details

Compare Listings