fbpx

Веднаш вселив стан во Кисела Вода, на 6ти кат со лифт

96.000 €
Кисела Вода, бул. Борис Трајковски,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 7, 2023
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 61 m2
  • Year Built: 2021

Опис

Агенција Чанак продава нов, празен стан на 6ти кат со лифт.

Станбена површина 64м2, која располага со две спални соби, бања и тераса. Ориентацијата на станот е на исток. Греењето е решено со инвертер клими.

Локација: Кисела Вода, веднаш до Веро маркет.
Цена: 96.000е

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Кисела Вода, бул. Борис Трајковски
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21060
Price: 96.000 €
Property Size: 61 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Година на градба: 2021
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Струја
Other Features
Лифт
492.21
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
372.21
Tue 21 May
Wed 22 May
Thu 23 May
Fri 24 May
Sat 25 May
Sun 26 May
Mon 27 May
Tue 28 May
Wed 29 May
Thu 30 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Плац во Сопиште, во непосредна близина на оп...

55 € /м2
Агенција Чанак продава плац во Сопиште, веднаш до амбулантата и на сто метри од општинскат ...
Се продава

Трособен стан во изградба кај Рампа

108.000 €
Се продава стан во изградба, вселив за година и пол, на 3ти кат со лифт. Вкупна корисна по ...
2 2 72 m2details
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
2 1 79 m2details
Се продава

Два нови станови во Corner Residence 2

1.250 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба два нови станови, спроти универзитетот Фон. 60м2 со едн ...
1 1 60 m2details

Compare Listings