Атрактивен нов трособен стан во НАСТЕЛ, Тафталиџе 1.

104.999 €
Омилено
Резултати од пребарувањето
Продадено

Приказ

  • Ажурирано на:
  • октомври 25, 2022
  • 2 Спални соби
  • 1 Купатила
  • 1 Гаражно/и места
  • 66
  • Година на градба: 2018

Опис

ПРОДАДЕН!
ТОП ПОНУДА!!!
Единствено и само во ЧАНАК – агенција,
нов атрактивен трособен стан во комплексот НАСТЕЛ, во една од најубавите скопски населби Тафталиџе 1.
РАСПОРЕД:
● дневна соба со кујна и трпезарија
● спална соба 1
● спална соба 2
● бања
● балкон 1
● балкон 2

Станот е со вградено парно кое е приклучено на БЕГ. Вграден ивертер клима уред. Првокласни паркет, санитарија, керамика, врати и прозори.

Станот е веднаш вселив и може да се види секој ден од 09:00 до 21:00 со претходна најава на телефонскиот број 078 271 777.

Енергетска класа: A+
A+

A

B

C

D

E

F

G

H

Град:
Населба:
Општина:
Поштенски број: 1000
Држава: Македонија
Види на Google maps
Код на недвижност: 20600
Сума: 104.999 €
Големина: 66
Соби: 3
Спални соби: 2
Купатила: 1
Енергетска класа: A+
Година на градба: 2018
Гаражи: 1
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Останати функции
Интернет пристап
Лифт
407.10
месечно
  • Месечна рата
  • Данок на имот
  • Друго
407.10

Коментари

Ве молиме Најавете се со цел да објавите рецензија

Слични огласи

Се продава

Простран и прекрасно распореден голем стан в...

260.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува приватниот простор од ра ...
3 2 175 детали
Се продава

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на МВР. Станот се наоѓаа на в ...
2 2 70 детали
Се продава

Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чеш...

68.500 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Стан ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Станот располага со дневен пр ...
1 1 50 детали
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв кат и располага со две спа ...
2 1 79 детали

Агенција Чанак

Недвижности

Контактирај ме

Кликни и закажи посета
Јавете се +38978271777 WhatsApp

Споредете огласи

Агенција Чанак