click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Атрактивен нов трособен стан во НАСТЕЛ, Тафталиџе 1.

104.999 €
Favorite
Продадено

Overview

  • Updated On:
  • October 25, 2022
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 66 m2
  • Year Built: 2018

Опис

ПРОДАДЕН!
ТОП ПОНУДА!!!
Единствено и само во ЧАНАК – агенција,
нов атрактивен трособен стан во комплексот НАСТЕЛ, во една од најубавите скопски населби Тафталиџе 1.
РАСПОРЕД:
● дневна соба со кујна и трпезарија
● спална соба 1
● спална соба 2
● бања
● балкон 1
● балкон 2

Станот е со вградено парно кое е приклучено на БЕГ. Вграден ивертер клима уред. Првокласни паркет, санитарија, керамика, врати и прозори.

Станот е веднаш вселив и може да се види секој ден од 09:00 до 21:00 со претходна најава на телефонскиот број 078 271 777.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20600
Price: 104.999 €
Property Size: 66 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Година на градба: 2018
Гаражи: 1
Големина на гаража: Не е достапно
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Other Features
Интернет пристап
Лифт
538.35
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
407.10
Tue 03 Oct
Wed 04 Oct
Thu 05 Oct
Fri 06 Oct
Sat 07 Oct
Sun 08 Oct
Mon 09 Oct
Tue 10 Oct
Wed 11 Oct
Thu 12 Oct
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава
Продадено

Двособен стан во одлична состојба спроти пол...

67.000 €
ПРОДАДЕН! Агенција Чанак ви нуди одличен и евтин двособен стан во Ѓорче Петров. Станот е л ...
1 1 57 m2details
Се продава

Новоградба на Водно. Мала зграда.

1.650 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба на два станови на Водно. Зградата е новоградба и ќе бид ...
3 2 139 m2details
Се продава

Мала куќа (барака) во Ѓорче Петров.

50.000 €
Се продава мала куќа во населба Ѓорче Петров од 30 м2. Куќата е сместена на плац со вкупна ...
1 30 m2details
Се продава

Дуплекс стан по поволна цена во Тафталиџе 1,...

179.000 €
Агенција Чанак продава дуплекс стан во Тафталиџе 1, во една од подобрите локации во Скопје ...
4 3 181 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак