fbpx

Агенција Чанак продава куќа со голем двор во Усје!

155.000 €
Usje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • May 28, 2024
  • 5 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 240 m2
  • Year Built: 2000

Опис

Куќата е со површина од 240м2. Предниот дел од куќата започнува со голема двор, а задниот дел со голем паркинг.
Дворот располага со површина од 580м2.
Куќата располага со 5 спални, дневен престој, голема кујна, два тоалети и два балкони.
За подетални информации барајте не на 070-397-444 или повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.
web: https://chanak.mk
email: [email protected]

Energy Class: A
A+
Energy class A
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Usje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
State/County:
Zip: 1000
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21423
Price: 155.000 €
Property Size: 240 m2
Property Lot Size: 580 m2
Rooms: 6
Bedrooms: 5
Bathrooms: 2
Година на градба: 2000
Големина на гаража: 5 коли
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Двор
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Пристап до плин
Струја
Other Features
Интернет пристап
794.72
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
600.97
Fri 14 Jun
Sat 15 Jun
Sun 16 Jun
Mon 17 Jun
Tue 18 Jun
Wed 19 Jun
Thu 20 Jun
Fri 21 Jun
Sat 22 Jun
Sun 23 Jun
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нова понуда на станови во градба позади Като...

1.950 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба станови во градба на одлична локација во Центар, веднаш ...
Се продава

Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш ...
Се продава

Нов веднаш вселив стан, комплетно наместен, ...

83.700 €
НОВ веднаш вселив стан, комплетно наместен, на втори кат со лифт, во Кисела Вода кај Шампи ...
1 1 54 m2details
Се продава

Куќа со плац во Орман

се продава плац со куќа во Орман, Скопје. Вкупна површина на плацот 3741м2. Станбена површ ...
2 2 130 m2details

Compare Listings