fbpx

Агенција ЧАНАК ви продава трособен наместен стан во Cevahir Sky City.

145.000 €
Cevahir Sky City, ,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • May 29, 2024
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 64 m2
  • Year Built: 2019

Опис

Станот се наоѓа на 35ти спрат со отворен непречен поглед кон три страни на Скопје (Водно, Центар и Аеродром).
Тој има вкупна површина од 64м2 и паркинг на -1.

Стартна цена: 145.000еур, паркингот е вклучен во цената.

За подетални информации барајте не на 070-397-444 или повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.
web: https://chanak.mk
email: [email protected]

Во зградата има:
* 24/7 физичко обезбедување со контрола на пристап и видео надзор
* 6 лифта
* Просторија за фрлање ѓубре на секој спрат
* Рамстор маркет, аптека, фитнес со спа и базен и трговски центар
* Греење / ладење и топла вода со ВРВ / HVAC систем
* Против пожарен систем за детекција на чад и прскалки против пожар во станот и зградата

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Cevahir Sky City
Area:
State/County:
Zip: 1000
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21466
Price: 145.000 €
Property Size: 64 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Година на градба: 2019
Гаражи: 1
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Базен
Џакузи
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Other Features
Интернет пристап
Лифт
743.44
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
562.19
Thu 13 Jun
Fri 14 Jun
Sat 15 Jun
Sun 16 Jun
Mon 17 Jun
Tue 18 Jun
Wed 19 Jun
Thu 20 Jun
Fri 21 Jun
Sat 22 Jun
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нова понуда на станови во градба позади Като...

1.950 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба станови во градба на одлична локација во Центар, веднаш ...
Се продава

Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш ...
Се продава

Нов веднаш вселив стан, комплетно наместен, ...

83.700 €
НОВ веднаш вселив стан, комплетно наместен, на втори кат со лифт, во Кисела Вода кај Шампи ...
1 1 54 m2details
Се продава

Куќа со плац во Орман

се продава плац со куќа во Орман, Скопје. Вкупна површина на плацот 3741м2. Станбена површ ...
2 2 130 m2details

Compare Listings