fbpx

Агенција Чанак ви нуди стан на продажба во Карпош 4

120.000 €
Karpoš 4, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 9100, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • May 21, 2024
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 67 m2
  • Year Built: 1980

Опис

Станот се наоѓа во Карпош 4 спроти ООУ ”Петар Поп Арсов”, на 1 кат со лифт.
Вкупна станбена површина 67м2, која располага со 1 спална соба, бања, 2 тераси, остава и лоџа. Греењето е со централно градско греење (моментално е изклучено) и клима уред. Ориентација југ, запад и север.
Заедно со станот следува и подрум од 3м2 вклучен со цената.
Паркинг обезбеден пред зграда.
За повеќе информации барајте не на 071/280-333, 070/397-444.

Energy Class: A
A+
Energy class A
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Karpoš 4, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 9100, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21385
Price: 120.000 €
Property Size: 67 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 1980
Подрум: 3м2
Внатрешено уредување
Плакари
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Other Features
Интернет пристап
Лифт
615.26
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
465.26
Thu 13 Jun
Fri 14 Jun
Sat 15 Jun
Sun 16 Jun
Mon 17 Jun
Tue 18 Jun
Wed 19 Jun
Thu 20 Jun
Fri 21 Jun
Sat 22 Jun
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нова понуда на станови во градба позади Като...

1.950 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба станови во градба на одлична локација во Центар, веднаш ...
Се продава

Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш ...
Се продава

Нов веднаш вселив стан, комплетно наместен, ...

83.700 €
НОВ веднаш вселив стан, комплетно наместен, на втори кат со лифт, во Кисела Вода кај Шампи ...
1 1 54 m2details
Се продава

Куќа со плац во Орман

се продава плац со куќа во Орман, Скопје. Вкупна површина на плацот 3741м2. Станбена површ ...
2 2 130 m2details

Compare Listings