fbpx

Агенција Чанак ви нуди на продажба на одлична локација во Припор, непосредна близина на О.У. „Круме Кепески“.

80.000 €
О.У.Круме Кепески припор, Христо Татарчев 19, Pripor, Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, 1054, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • May 28, 2024
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 90 m2
  • Year Built: 1990

Опис

Површина на куќа 90м2 со два спрата.
Површина на двор 150м2.
Куќата располага со 3 спални, дневен престој, две големи кујни, два тоалети, еден балкон и голем подрум.
Греењето е со ќумбе на дрва.

Стартна цена 80.000 евра.

За подетални информации барајте не на 070-397-444 или повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.
web: https://chanak.mk
email: [email protected]

Energy Class: A
A+
Energy class A
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: О.У.Круме Кепески припор, Христо Татарчев 19, Pripor, Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, 1054, North Macedonia
State/County:
Zip: 1000
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21454
Price: 80.000 €
Property Size: 90 m2
Property Lot Size: 150 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Година на градба: 1990
Внатрешено уредување
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Двор
Надворешна гаража
Услуги
Вентилација
Вода
Пристап до плин
Струја
Other Features
Интернет пристап
Камин
410.18
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
310.18
Thu 13 Jun
Fri 14 Jun
Sat 15 Jun
Sun 16 Jun
Mon 17 Jun
Tue 18 Jun
Wed 19 Jun
Thu 20 Jun
Fri 21 Jun
Sat 22 Jun
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нова понуда на станови во градба позади Като...

1.950 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба станови во градба на одлична локација во Центар, веднаш ...
Се продава

Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш ...
Се продава

Нов веднаш вселив стан, комплетно наместен, ...

83.700 €
НОВ веднаш вселив стан, комплетно наместен, на втори кат со лифт, во Кисела Вода кај Шампи ...
1 1 54 m2details
Се продава

Куќа со плац во Орман

се продава плац со куќа во Орман, Скопје. Вкупна површина на плацот 3741м2. Станбена површ ...
2 2 130 m2details

Compare Listings