Вид на оглас
Категории
Градови
Центар
Држави
click to enable zoom
Вчитување...
Нисмо нашли резултате
отвори мапа
Поглед Roadmap Сателит Хибриден Терен Моја локација Цел екран Претходно Следно
Радиус: 12 km

0 € до 5.600.000 €

Повеќе опции за пребарување
Нашли смо1cc 0 резултати.

Огласи во Центар

Се продава

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на МВР. Станот се наоѓаа на в ...
2 2 70 детали
Се продава

Голем нов стан, по одлична цена, во строг це...

69.000 €
Агенција Чанак продава стан од 91м2 во строгиот центар на Прилеп. Станот е сместен на петт ...
Агенција Чанак продава стан од 91м2 во строгиот центар на Прилеп. Станот е сместен на петти кат во зграда со пет ка ...
1 2 91 детали
Се продава
Продадено

Трособен стан позади Универзална сала.

111.000 €
Агенција Чанак продава стан во Скопје (Центар), на одлична локација помеѓу Универзална сал ...
Агенција Чанак продава стан во Скопје (Центар), на одлична локација помеѓу Универзална сала и Интермецо. Станот се ...
2 2 73 детали
Се продава

Стан од 85 м2 во строгиот центар на Скопје.

135.000 €
Се продава стан во строгиот центар на градот, блиску до соборниот храм. Станот е на трети ...
Се продава стан во строгиот центар на градот, блиску до соборниот храм. Станот е на трети кат (без лифт). Располага ...
2 2 85 детали
Огласи
Приказ на мапа

Споредете огласи