fbpx
Types
Categories
Cities
Areas
Macedonia
click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Radius: 12 km

0 € to 5.600.000 €

More Search Options
We found 1cc 0 results.

Properties listed in Macedonia

Се продава

Агенција ЧАНАК ви продава трособен наместен ...

145.000 €
Станот се наоѓа на 35ти спрат со отворен непречен поглед кон три страни на Скопје (Водно, ...
2 1 64 m2details
Се продава

Агенција Чанак ви нуди на продажба на одличн...

80.000 €
Површина на куќа 90м2 со два спрата. Површина на двор 150м2. Куќата располага со 3 спални, ...
2 2 90 m2details
Се продава

Агенција Чанак продава куќа со голем двор во...

155.000 €
Куќата е со површина од 240м2. Предниот дел од куќата започнува со голема двор, а задниот ...
5 2 240 m2details
Се продава

Се продава гарсониера во близина на Католичк...

1.950 €
Станбена површина од 37м2. Оринтација исток. Греење со клима. Паркинг место на -1 ниво со ...
1 37 m2details
Се продава

Се продаваат последни две станбени единици в...

214.000 €
64м2 на 5 кат и 92м2+ 55м2 тераса на 2 кат со лифт. Локација Козле во зградата на БИСИ. За ...
3 2 92 m2details
Listings
Map View

Compare Listings