fbpx
Types
Categories
Cities
Areas
Скопје
click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Radius: 12 km

0 € to 5.600.000 €

More Search Options
We found 1cc 0 results.

Properties listed in Скопје

Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Се продава

Евтин стан во Кисела Вода со една спална соб...

59.999 €
Агенција Чанак ви нуди стан на продажба во Кисела Вода спроти студентскиот дом Пелагонија, ...
1 1 52 m2details
Listings
Map View

Compare Listings