Како да не најдете?

Дрезденска 19, Скопје

Работно време

Понеделник-Петок 10:00 - 18:00
Сабота 10:00 - 14:00
Недела Затворено
click to enable zoom
Вчитување...
Нисмо нашли резултате
отвори мапа
Поглед Roadmap Сателит Хибриден Терен Моја локација Цел екран Претходно Следно
Резултати од пребарувањето

Чанак - Агенција за недвижности

Дрезденска 19, Скопје
Телефон: (078) 271-777
Мобилен:(078) 449-989
Меил адреса: info@chanak.mk
Skype:044360777

Без разлика дали барате имот за продажба или имот за изнајмување, Агенција Чанак го олеснува пребарувањето. Користете ја нашата платформа за да ја пронајдете вашата идеална вила, куќа или стан и директно контактирајте со нашите агенти. 

На нашите клиенти им нудиме богато знаење во врска со сите аспекти на купување или продавање дом. Без разлика дали го барате вашиот дом од соништата, или пак сакате да го продадете вашиот имот, ние би сакале да имаме можност да помогнеме. 

Контактирајте не

  • Промени валута

  • Промена на мерки

  • Напредно пребарување

    0 € до 5.600.000 €

    Повеќе опции за пребарување
  • Категории

Споредете огласи